Bireyler İçin Pozitif Psikoloji Seminerleri

Siyasi, ekonomik ve sosyal olaylar, yalnızlaşan hayatlar, üzerimizde hissettiğimiz sorumluluklar ve beklentiler, kimi zaman mutsuzluk kimi zaman umutsuzluk yaratabiliyor.

İş yaşamınızda tıkandıysanız, ilişkilerinizde sorun yaşıyorsanız, kendinizi iyi hissetmiyor ama ne yapmanız gerektiğini de bilmiyorsanız ve yaşama sevincinizi kaybettiğinizi hissediyorsanız, daha iyi bir yaşamın anahtarlarını almak için sizi aramıza bekliyoruz.

Bu atölyede Fatmanur Erdogan, bireyin yaşam kalitesini artıran faktörler doğrultusunda, kendi yetenekleriniz, değerleriniz ve isteklerinizle uyumlu bir yaşamı yaratmanız için gerçek yaşamdan örnekler vererek ve bilimsel verilere dayalı bilgiler sunup, eylem planı önermektedir.

Pozitif psikoloji, insanın yaşam kalitesini hangi faktörlerin nasıl ve neden artırdığını inceleyen bir bilimdir. Pozitif düşünmek demek değildir. Psikoloji bilimi çoğunlukla ruh sağlığı bozulmuş kişilerle meşgul olurken, pozitif psikoloji, ruh sağlığı yerinde insanların potansiyellerini daha iyi ve verimli bir şekilde kullanması için bilimsel ve kanıta dayalı araştırmalar yapar.

Pozitif psikoloji uygulamaları ile yaşam kalitenizin artması için neler yapmanız gerektiğini farkederek, kendinizi daha iyi ve huzurlu hissedersiniz.

İyi yaşam biraz çaba gerektiriyor.

Eğitmen: Fatmanur Erdoğan, Psk. Danışman
Tarih:       Salı 19:00 – 20:30 saatleri arasında
Yer:          Ataşehir
Detaylı bilgi ve Rezervasyon : 0216 574 6919’u arayarak ya da info@ippaworld.com adresine mail atarak kayıt yaptırmanız gerekmektedir.
Çalışma ücreti: 350.-TL 


Fatmanur Erdoğan ile Özel Seans

Yaşam sevincini yeniden bulmanın, yaşamının kontrolünü kendi eline almanın en etkili yolu…

Pozitif psikoloji, sağlıklı bireylerin de yaşam kalitesini artırmaya ihtiyaçları olduğunu savunur. Şöyle bir örnekle açıklayalım: Bir hastalığınızın olmaması iyi bir yaşam sürdüğünüz alamına gelmez. Depresyonda olmamanız mutlu olduğunuzu göstermez. Bu bağlamda pozitif psikoloji uygulamaları, iş, aile ve sosyal hayattan aldığınız tatmini artırmayı, sizi nelerin daha anlamlı ve mutlu bir yaşama sahip yapacağını, yaşam sevincinizi nasıl yükselteceğinizi, iyi oluş düzeyinizi artırmayı ve yeneteklerinizi en optimal düzeyde kullanmanızı sağlar.

Eğitmen: Fatmanur Erdoğan, Psk. Danışman
Tarih:       Çarşamba 19:00 – 20:30 saatleri arasında
Yer:          Ataşehir
Detaylı bilgi ve Rezervasyon : 0216 574 6919’u arayarak ya da info@ippaworld.com adresine mail atarak kayıt yaptırmanız gerekmektedir.
Çalışma ücreti: 350.-TL /seans. Program min. 5 seanstan oluşur.