Dijital Dönüşüm Sürecinde Kültür Değişimi İçin Stratejik İletişim Yönetimi

Dijital dönüşüm süreçlerinin başarıyla ilerlemesi, kurum kültürünün kendini yenileyebilme kapasitesiyle yakından ilişkilidir.

Dijital dönüşüm süreçlerinde kültür değişimi ve iletişim yönetimine liderlik etmiş bir şirket olarak, sürecinizin yumuşak, hızlı ve yüksek performansla ilerlemesini sağlıyoruz.

Kültür değişimini stratejik iletişim planlaması doğrultusunda ortaya koyduğumuz projeler, eğitimler ve workshoplar ile yönetiyoruz.

İnsanın düşüncesini, davranışlarını ve alışkanlıklarını değiştirmesi pek de kolay değildir. Teknolojinin değişmesi, çalışanın, bayilerinizin, acente çalışanlarınızın bu teknolojiyi öğrenebilmesine ve eskiden yaptığı gibi başarılı bir şekilde işini yapmaya devam edebileceğine olan inancıyla yakından ilgilidir.

Kültür değişimini körükleyen 30’dan fazla faktör vardır. Bizler bu dinamikleri sadece veri olarak bilen değil, en etkin şekilde yorumlayabilen bir ekibe sahibiz.

IPPA, pozitif psikoloji biliminin uygulamalarını da kullanarak, dijital dönüşüm süreçlerinde yaratıcı yetenekleri keşfetmenize, sistemlerinizin ve liderlik anlayışınızın da evrilerek, şirket performanısınızın güçlenmesine destek oluyor.

Dijital dönüşüm süreçlerinizde sizlere nasıl destek olabileceğimiz konusunda görüşmek için, bizimle irtibata geçebilirsiniz. info@ippaworld.com