Dijital Dönüşüm Sürecinde Kültür Değişimi İçin Stratejik İletişim Yönetimi

Dijital dönüşüm süreçlerinin başarıyla ilerlemesi, kurum kültürünün kendini yenileyebilme kapasitesiyle yakından ilişkilidir.

Dijital dönüşüm süreçlerinde kültür değişimi ve iletişim yönetimine liderlik etmiş bir şirket olarak, sürecinizin yumuşak, hızlı ve yüksek performansla ilerlemesini sağlıyoruz.

Kültür değişimini stratejik iletişim planlaması doğrultusunda ortaya koyduğumuz projeler, eğitimler ve workshoplar ile yönetiyoruz.

İnsanın düşüncesini, davranışlarını ve alışkanlıklarını değiştirmesi pek de kolay değildir. Teknolojinin değişmesi, çalışanın, bayilerinizin, acente çalışanlarınızın bu teknolojiyi öğrenebilmesine ve eskiden yaptığı gibi başarılı bir şekilde işini yapmaya devam edebileceğine olan inancıyla yakından ilgilidir.

Kültür değişimini körükleyen, dijital bir dünyaya geçiş yapmanız ya da iş dünyasında farklı kuşakların bulunması değildir. Kültür değişimini körükleyen 30’dan fazla faktör vardır. Bu yüzden değişimin sebebini sadece teknoloji ya da kuşaklar ile açıklamak, bir hata olacaktır.

IPPA, pozitif psikoloji biliminin uygulamalarını da kullanarak, çalışanlarınızın dijital dönüşüm süreçlerinizde yaratıcı yeteneklerini keşfetmesine, sistemlerinizin ve liderlik anlayışınızın da evrilerek, şirket performanısınızın güçlenmesine destek oluyor.

Dijital dönüşüm süreçlerinizde sizlere nasıl destek olabileceğimiz konusunda görüşmek için, bizimle irtibata geçebilirsiniz. info@ippaworld.com