Stratejik İletişim Planlama ve Modelleme

“Doğru bir iletişim stratejiniz yoksa, fikrinizin pek bir değeri yoktur.”

Hangi fikrin iyi olduğunu, stratejiniz belirler. Stratejisi doğru olmayan fikir bazlı projelerin başarısı yazı tura atmaya benzer.

İşte tam da bu yüzden ortalıkta birbirinin aynısı projeler dönüp dolaşıyor. Kulağa hoş gelen ama birbirinden kopuk iletişim işleri markaların itibarını zedeliyor, sadakati azaltıyor ve güveni yok ediyor. Bu ve benzeri salt fikir bazlı çalışmalar sebebiyle kurumlara olan güven son beş yılda dip yaptı.

Son zamanlarda markaların özel günlerde ve bayram seyranda reklam filmi yayınlaması moda oldu. Şirketler imaj tazelemek ve sempati kazanmak adına reklam yayınlamaya başladı. Fakat bu reklamlarda savunulan düşünceler, yapılan anlamlı işlerle desteklenmeyince, müşteriler  samimiyetsizliği hızlıca fark etmeye başladı. Ve beklenti farklılaştı…

Bir fikrin doğru olup olmadığını, o fikrin çıkmasına neden olan strateji belirler.

IPPA olarak en güçlü yanımız, iletişim stratejisi geliştirme, modelleme ve bu temeller üzerinde yükselen proje planlaması alanındaki başarımızdır.

Bunu önemsiyoruz, çünkü yönetim ekibi olarak 20 yıllık uluslararası tecrübemiz bize doğru ve stratejik yaklaşımın kritik başarı faktörü olduğunu gösterdi. Bu yüzden çizdiğimiz projeler sağlam temeller üzerine kurulur.

Dijital dönüşüm süreçlerine başarıyla hem liderlik hem eşlik ettik. Elinizde çözmeniz gereken bir problem varsa, bizler size bütünsel bir yaklaşım sunuyoruz.  Stratejik iletişim plan ve proje sunumlarımızı dinlediğinizde, farkımızı çok hızlı fark edeceksiniz.